مقالات
شعبده بازی بلند شدن از روی زمین
تا به حال شعبده بازی های زیادی رو دیدید که اجسام معلق میشن! حالا تصور کنید بتونید بلند شدن از روی زمین رو تجربه کنید و در جمع دوستانتون ناگهان از سطح زمین جدا بشید.  تکنیک بلند شدن از زمین برای اولین بار توسط آقای دیوید بلین در یک مجموعه تلویزیونی به نام شعبده خیابانی ( David Blaine: Street Magic ) اجرا شد. این ویدیو آموزشی رایگان شعبده بازی بلند شدن از زمین تقدیم به شما.
رد شدن دست از بدن
این هم آموزش رایگان فوق العاده رد شدن دست از بدن این آموزش در سایت های خارجی 75 دلار هست که ما رایگان برای شما قرار دادیم.
در این فیلم به مناسبت هالووین ده تا از ترسناک ترین و خطرناک ترین محصولات شعبده راز رو براتون به نمایش میزارم و همینطور چند تا از این حرکت ها رو مثل دفترچه تسخیر شده، ظاهر شدن نوشته روی کاغذ و سوزن جن زده رو اجرا میکنم.
در این برنامه شما شاهد سه اجرای فوق العاده ذهن خوانی و شعبده بازی خواهید بود که یکی از این اجراها رو رایگان به عنوان هدیه شب یلدا یاد میگیرید اجرای اول: اگر دوست دارید بدونید تو ذهن بقیه چی میگذره پس این حرکت مختص شماست، بیننده شما یک نقاشی یا هر چیزی میکشه و شما بدون اینکه چیزی ببینید اون رو فاش میکنید و.. اجرای دوم_مانوئدا(کتابچه آموزش ذهن خوانی): توی این حرکت شما خیلی راحت با پرسیدن دو یا سه سوال میتونید جایی روکه مخاطب سکه رو قایم کرده متوجه بشید، راستی توی این حرکت هیچ سکه واقعی وجود نداره و همه چیز تو ذهن شما و مخاطبتون رقم میخوره اجرای سوم و آموزش رایگان این حرکت: معلق نگه داشتن اسکناس که شما برای این کار به هیچ ابزار خاصی نیاز ندارید و با هر اسکناس معمولی میتونید انجامش بدین.
در این آموزش رایگان که توسط مجموعه شعبده راز تولید شده شما یاد خواهید گرفت اعدادی که مخاطب شما انتخاب می کند را پیش بینی کنید.
یکی از جذاب ترین حرکت ها در زمینه شعبده بازی همین حرکته که جدیدا در دوربین مخفی های زیادی از این تکنیک استفاده می شه و حالا شما رایگان می تونید این وسیله رو برای خودتون بسازید و ازش استفاده کنید!