جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
مقالات
آموزش تله کینزی
تله کینزی(Telekinesis) یا سایکو کینزی(Psychokinesis) به توانایی ادعا شده برای حرکت یا تاثیر گذاری بر اجسام بدون استفاده از نیروی فیزیکی یا تماس مستقیم اشاره دارد. این مفهوم بیشتر در زمینه‌های داستانی و شبه‌علمی مطرح شده و به عنوان یک پدیده علمی تایید نشده است. با این حال، تاریخچه‌ای طولانی و جذاب در فرهنگ‌های مختلف دارد.
جیمز هایدریک و جیمز رندی
مچ گیری رمال در برنامه تلویزیون توسط جیمز رندی در یک مجموعه تلویزیونی جذاب به نام «خط من» به داستان باورنکردنی دو شخصیت مرموز می‌پردازه که برخورد اونها بر درک ما از ماوراء الطبیعه و قدرت تفکر انتقادی رو تغییر میده.
پاک کردن اسم و تصویر از ذهن یک نفر
در هنرهای مرموز یا روانشناسی، «منتالیزم» یا «ذهن‌ خوانی» یا «ذهن‌‎ گرایی» به شاخه‌های مطالعاتی در علوم ذهنی و شعبده بازی گفته میشود. ذهن خوانی چیست؟ منتالیست کیست؟ منتالیزم چیست؟ آموزش رایگان ذهن خوانی.
هیپنوتیزم
کلمه “هیپنوتیزم” یا “هیپنوز”، این ها کلماتی هستند که در هیپنوتیزم ریشه لاتین و یونانی دارند و شما آن را به عنوان خواب می شناسید به این دلیل که کلمه “هیپنوز” در لغت خودش به معنای خواب هست و از آنجایی که این اتفاق زمانی شروع شد که ظاهر شخصی که وارد هیپنوتیزم و حالت هیپنوتیزم می شد شبیه کسی بود که به خواب می رفت، و افراد اسمش را گذاشتند خواب مصنوعی چون خواب طبیعی نبود و این خودش یک غلط مصطلحی شد که تا امروز هم پابرجاست.
شعبده بازی
شعبده بازی بلند شدن از روی زمین
تا به حال شعبده بازی های زیادی رو دیدید که اجسام معلق میشن! حالا تصور کنید بتونید بلند شدن از روی زمین رو تجربه کنید و در جمع دوستانتون ناگهان از سطح زمین جدا بشید. تکنیک بلند شدن از زمین برای اولین بار توسط آقای دیوید بلین در یک مجموعه تلویزیونی به نام شعبده خیابانی ( David Blaine: Street Magic ) اجرا شد.این ویدیو آموزشی رایگان شعبده بازی بلند شدن از زمین تقدیم به شما.
رد شدن دست از بدن
این هم آموزش رایگان فوق العاده رد شدن دست از بدن این آموزش در سایت های خارجی 75 دلار هست که ما رایگان برای شما قرار دادیم.
bizzar-dangerous-magic-trick
در این فیلم به مناسبت هالووین ده تا از ترسناک ترین و خطرناک ترین محصولات شعبده راز رو براتون به نمایش میزارم و همینطور چند تا از این حرکت ها رو مثل دفترچه تسخیر شده، ظاهر شدن نوشته روی کاغذ و سوزن جن زده رو اجرا میکنم.
shobaderaz-exclusive
در این برنامه شما شاهد سه اجرای فوق العاده ذهن خوانی و شعبده بازی خواهید بود که یکی از این اجراها رو رایگان به عنوان هدیه شب یلدا یاد میگیرید اجرای اول: اگر دوست دارید بدونید تو ذهن بقیه چی میگذره پس این حرکت مختص شماست، بیننده شما یک نقاشی یا هر چیزی میکشه و شما بدون اینکه چیزی ببینید اون رو فاش میکنید و.. اجرای دوم_مانوئدا(کتابچه آموزش ذهن خوانی): توی این حرکت شما خیلی راحت با پرسیدن دو یا سه سوال میتونید جایی روکه مخاطب سکه رو قایم کرده متوجه بشید، راستی توی این حرکت هیچ سکه واقعی وجود نداره و همه چیز تو ذهن شما و مخاطبتون رقم میخوره اجرای سوم و آموزش رایگان این حرکت: معلق نگه داشتن اسکناس که شما برای این کار به هیچ ابزار خاصی نیاز ندارید و با هر اسکناس معمولی میتونید انجامش بدین.