جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
Morgan Strebler
آموزش غیب گویی، کف بینی، رمالی، فال و آینده بینی
این مجموعه فیلم آموزشی که شامل 2 عدد دی وی دی به همراه کتابش به نام ICE COLD یا (سرمای یخی) جدیدترین و منحصر به فردترین کار مورگان استربلر تا به امروز در زمینه غیب گویی، رمالی، کف بینی و  آینده بینی است. هدف از انتشار برای ثبت یک رکورد است که فقط به صورت محدود 700 نسخه از آن برای فروش منتشر شده و قرار نیست این محصول در اختیار همه باشد. این تکنیک ها می تونه بسیار خطرناک باشه اگر به دست افراد سودجو و سوء استفاده گر بیوفته! تمامی رمال ها و افرادی که قدرت جن گیری و غیب گویی دارند از این تکنیک استفاده می کنند!
12,499,000 تومان
نگه داشتن ضربان قلب
تصور کنید که در حال انجام این تکنیک روی یک فرد غریبه هستید که باعث می شود نبض آنها متوقف شود و از نظر فنی برای لحظه ای کوتاه بمیرد. مفهومی دیوانه کننده که هیچ اجراکننده ای تا به حال رویای آن را ندیده است. D.O.A. یک رویکرد انقلابی برای دستیابی به این معجزه است. مورگان استربلر، منتالیستی است که در سال 2015 روشی ابداعی برای دستیابی به اجرای توقف ضربان نبض بدون هیچ حقه‌ای ابداع کرده است.
اشتراک ویژه
touched-by-morgan-strebler.jpg
تصور کنید شخصی را بدون اینکه انگشتی روی او بگذارید لمس کنید. لمس ارواح مجموعه ای از تکنیک های مورگان استربلر و رویکرد او به طرح معروف لمس نامرئی است. ذهن و حرکت ، نیرویی که دائماً شما را می لرزاند. اکنون خود را با تکنیک های لمس ارواح مجهز کرده و برای انجام معجزه در هر مکان و هر زمان آماده شوید.
2,699,000 تومان