جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
Anthony Jacquin
واقعیت پلاستیکی است (هنر هیپنوتیزم بداهه)
کتاب واقعیت پلاستیکی است اولین کتاب هیپنوتیزم بداهه به نویسندگی و تالیف آنتونی جک کویین می باشد.این کتاب در سال 1386 به چاپ رسیده و پرفروش ترین کتاب در حرفه آموزش علم هیپنوتیزم بداهه است که باعث شد انتونی جک کویین در سراسر دنیا به شهرت جهانی برسد.
4,999,000 تومان
اموزش هیپنوتیزم خیابانی توسط آنتونی جک کویین
مجموعه آموزشی “رویکرد منشوری” چه برای ارضای یک شگفتی با هیپنوتیزم، چه تمایل به ترکیب هیپنوتیزم با اجرای خود، یا بخواهید هیپنوتیزم بداهه در هر لحظه و هر مکان انجام دهید این مجموعه آموزشی مناسب شماست. این دی وی دی منحصر به فرد که برای شعبده بازان آماتور و حرفه ای و منتالیست ها یا ذهن گرایان طراحی شده است، صرفاً  عملکرد هیپنوتیزم را هدف قرار داده است. علاوه بر توضیحات و آموزش به سبک مصاحبه، تصاویری از بردن این مهارت‌ها به خیابان و بارهای عمومی را نیز درج می‌کنیم. شما اعتماد به نفس، نگرش، الگو و تکنیک های مورد نیاز برای برتری در هیپنوتیزم وافعی را به دست خواهید آورد.
19,499,000 تومان
آموزش هیپنوتیزم درمانی
 فردی جک کویین بنیانگذار و مدیر کالج آموزشی هیپنوتیزم در انگلستان است که در سال 1999 این موسسه بنیان گذاری شده و در 25 سال گذشته در تغییر ادراک هیپنوتیزم به طور کلی و استفاده از هیپنوتیزم به طور خاص، به عنوان یک ابزار درمانی برای درد و مثبت اندیشی تأثیرگذار بوده است. در اوایل دهه 1990، او ابتدا در چیزی که به عنوان آنالیز هیپنوتیزم شناخته می شود، آموزش دید. این شکل از هیپنوتیزم درمانی مبتنی بر روانکاوی است اما فردی جک کویین خیلی سریع متوجه شد که راه بسیار بهتری برای کمک به مردم وجود دارد که مستلزم پسرفت نیست و نیاز به اینکه حتما یک روانکاو باشید نیست!
2,999,000 تومان