جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تله کینزی (تکان دادن اجسام)
آموزش احضار روح و جن با ترجمه فارسی
مجموعه آموزشی احضار روح و جن شامل تکنیک هایی است که از ترکیب فیزیک، روانشناسی و شعبده بازی در آن استفاده شده که سالها توسط شیادان و کلاهبرداران به عنوان واسط روحی اجرا میشوند.
6,999,000 تومان
شعبده بازی نخ نامرئی تله کینزی
نخ نامرئی تله کینزی یک محصول فوق العاده به همراه گیره برای وصل کردن به لباس خود می باشد که حتی از نزدیک هم قابل مشاهده نیست.
625,000 تومان
نخ نامرئی شعبده بازی جان جنسنز
نخ نامرئی جان جنسنز یکی از معروف ترین نخ های نامرئی برای شعبده بازی می باشد که حتی با چشمانتان آن را نمی توانید از نزدیک ببینید و کیفیت فوق العاده ای دارد.
2,199,000 تومان
تله کینزی سوزن جن زده
روی یک کاغذ کوچک، یک عروسک وودو می کشید. سپس به مخاطب شما خودکاری داده می‌شود که قبل از بازگرداندن آن به اجراکننده، آن را با انرژی خود «شارژ» می‌کنند و از آنها خواسته می‌شود نماد، عدد، کلمه و هر چیزی که به ذهنش می‌رسد را نام ببرند. وقتی مجری روی کاغذ می‌کشد، سوزن حرکت می‌کند تا همان چیز را ردیابی کند. بسیار بصری و بسیار ترسناک است.
اشتراک ویژه
شعبده بازی ضربه زدن به پول بدون تماس دست
یک اسکناس قرض بگیرید و آن را بدون اینکه نزدیکش شوید و بدون هیچ لمسی از راه دور ضربه بزنید. جادو زمانی اتفاق می‌افتد که شما هوا را تکان می‌دهید و این تکان روی اسکناس نمایان می شود، با این حال تماشاگر می‌شنود و احساس می‌کند که هنوز در حال تکان دادن اسکناسی هستید که در دست دارد.
اشتراک ویژه
دفترچه تسخیر شده
این را تصور کنید، تماشاگر کارت، شکل، علامت یا حتی فکری را در ذهن خود انتخاب می کند، سپس یک  دفترچه را از جیب خود در می آورید و شما آن را روی کف دست خود می گذارید، ناگهان و به آرامی دفترچه به خودی خود باز می شود و افکار خود را که روی پد نوشته شده نشان می دهد.
اشتراک ویژه
تله کینزی با پول
مجری نمایشی از انرژی انسانی ارائه می دهد. اسکناس قرض گرفته می شود، امضا می شود و روی میز قرار می گیرد. اسکناس که در نوک انگشتان اجرا کننده نگه داشته می شود، شروع به حرکت می کند. مجری اسکناس را رها می کند و چند قدمی آن طرف تر می رود… اسکناس به حرکت خود ادامه می دهد! در نهایت مجری اشاره می کند و اسکناس می افتد! این فیلم آموزشی تمام جزئیاتی را که برای انجام این کار باید بدانید، بررسی می‌کند.
اشتراک ویژه
spin-by-matt-scone.jpg
شخصیتی عجیب و مرموز وارد اتاق می شود و استعداد غیر معمولی در تحریف قوانین طبیعت و وادار کردن آنها به فرمان خود دارد. آیا ممکن است کسی بتواند اینقدر قدرت داشته باشد؟ من قبلاً این را در فیلم‌ها دیده بودم، اما این فیلم نبود و واقعاً اتفاق افتاد، فقط خیلی واقعی به نظر می‌رسید!
اشتراک ویژه