جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
شبه هیپنوتیزم
کنترل ذهن
مجموعه آموزشی کنترل ذهن اثری است از پیتر ترنر که شامل 11 تکنیک فوق العاده می باشد.تکنیک هایی که شما رو از انسان به اسطوره ارتقا میده.شما میتونید ذهن مردم رو کنترل کنید و این رو به همه ثابت کنید.مردم میگن شما نمیتونید با پول استعداد بخرید اما این مجموعه آموزشی ثابت میکنه که کاملا اشتباه میکنن.
18,999,000 تومان
مجموعه ذهن خوانی و هیپنوتیزم باور نکردنی دانلود
باورنکردنی ترین مجموعه ای از علوم ذهنی و ذهن خوانی برای اجراهای روی صحنه و همینطور از نزدیک که توسط استاد لوک جرمی منتشر شده، ایشان مشاور اصلی درن براون می باشد که تکنیک های زیادی را تا به حال برای درن براون طراحی کرده و شما می توانید با این مجموعه آموزشی تبدیل به شخصی شوید که از عالم غیب خبر دارد!
44,999,000 تومان
پاک کردن و فراموشی اسم
کارت ویزیت خود را با نمادی که روی آن کشیده شده است به تماشاگر نشان دهید. او می تواند نقاشی را ببیند. سپس او را هیپنوتیزم کنید. ناگهان، او نمی تواند ببیند چه چیزی روی کارت کشیده شده است! حالا کارت را به اطرافیان نشان دهید. همه افراد حاضر در اتاق می توانند نقاشی را ببینند! او را از هیپنوتیزم خارج کنید و ناگهان، نقاشی به وضوح روی کارت، درست در مقابل چشمان او ظاهر می شود. همه اینها در زمان واقعی بدون تعویض کارت انجام می شود.
اشتراک ویژه
zap-by-hon-wong.jpg
تصور کنید دست کسی را می فشارید و می بینید که او مانند یک گونی سیب زمینی، هیپنوتیزم شده به زمین برخورد می کند! این فرآیند سال ها آزمایش شده، کامل شده و راز تکنیک آن مخفی نگه داشته شده است!
5,999,000 تومان