جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
غلبه ذهن بر بدن
شکستن انگشت
این عکس‌ها حقه های جلوه ویژه دوربین نیستند! “ویل هوستون” واقعاً می‌تواند به شما یاد دهد چگونه انگشتان خود را به گونه‌ای خم کنید و  بشکنید که ممکن نیست! در این فیلم آموزشی، معجزه جادویی خم کردن انگشتانتان را به طور کامل در دو دقیقه خواهید آموخت، به طوری که انگشت شما به روش کاملا غیرانسانی خم می شود و دوباره به حالت اول برش می گردونید.
اشتراک ویژه
نگه داشتن ضربان قلب
تصور کنید که در حال انجام این تکنیک روی یک فرد غریبه هستید که باعث می شود نبض آنها متوقف شود و از نظر فنی برای لحظه ای کوتاه بمیرد. مفهومی دیوانه کننده که هیچ اجراکننده ای تا به حال رویای آن را ندیده است. D.O.A. یک رویکرد انقلابی برای دستیابی به این معجزه است. مورگان استربلر، منتالیستی است که در سال 2015 روشی ابداعی برای دستیابی به اجرای توقف ضربان نبض بدون هیچ حقه‌ای ابداع کرده است.
اشتراک ویژه
extreme-human-body-stunts-by-luis-de-matos.jpg
راه رفتن روی آتش و شیشه های شکسته، یخ زدن در دمای منفی 30 درجه، آتش زدن دست بدون سوختگی، شکستن نیزه و تیر کمان با گردن، خم کردن میله آهنی با گردن، شکستن شیشه نوشابه با دست و چندین حرکت غلبه ذهن بر بدن. این حرکت ها کاملا واقعی و بدون حقه هستند و بدون نیاز به هیچ ابزاری می توانید آنها را انجام دهید.
6,499,000 تومان
instinct-by-matthew-mello.jpg
یک میخ زیر 1 فنجان از 5 فنجان پنهان شده است. منتالیست صورتشو بر می گردونه و دور میشه تا تماشاگر جای لیوان ها رو با همدیگه عوض کنه.زمانی که تماشاگر جای لیوان ها رو عوض کرد حالا منتالیست بر می گرده و با دستش شروع می کنه روی لیوان ها ضربه میزنه و در آخر لیوانی که زیرش میخ پنهان شده سالم می مونه!این اجرا تا به حال توسط افرادی چون، کریس انجل، دیوید بلین، درن براون و داینامو اجرا شده.
اشتراک ویژه
thread-by-wayne-houchin.jpg
در گذشته افرادی چون کریس آنجل و دیوید بلین یک قطعه نخ به اندازه نیم متر را می خوردند و با کمی تمرکز از چشمشان به بیرون می کشیدند، امروز این آموزش که توسط آقای وین هوچین ساخته شده در اختیار شما قرار داده شده تا با تمرین و ممارست بتونید به یک اجرای غیر قابل باور برسید!
345,000 تومان