جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
منتالیزم (ذهن خوانی)
آموزش ذهن خوانی پیتر ترنر
آموزش ذهن خوانی یا چطور ذهن ها را بخوانیم اثر پیتر ترنر چیست؟پیتر ترنر بعد از مجموعه آموزشی «چطور ذهن ها را کنترل کنیم»، اینبار با مجموعه‌ای بینظیر در زمینه‌ی خواندن فکر برگشته.
  • نزدیک به 50 تکنیک و ارائه‌های بسیار
  • بیش از 20 اثر آموزشی در زمینه‌ی منتالیزم
  • بالغ بر 9 ساعت ویدئوی آموزشی توسط برترین منتالیست، پیتر ترنر
 
15,599,000 تومان
آموزش ذهن خوانی با اعداد
ذهن خوانی با اعداد اثر پیتر ترنر یک تکنیک منتالیزم بینظیر برای اجرا با اعداد و ماشین حساب است که با هر ماشین حسابی قابل انجام میباشد.
اشتراک ویژه
کتاب ذهن خوانی بی صدا اثر استاد علی فروتن
به عنوان یک منتالیست یا شعبده باز، باید همیشه آماده باشیم تا مخاطبان خود را متحیر کنیم، حتی اگر چیزی آماده نداشته باشیم. با قاعده و اصول بی صدا که توسط استاد علی فروتن ابداع شده می توانیم همیشه آماده باشیم تا مخاطبان خود را متحیر کنیم، حتی اگر آمادگی از قبل نداشته باشیم. این تکنیک بسیار آسان و در عین حال فریبنده است. وقتی این روش را کشف کنید، به ساده بودن آن می خندید.
7,999,000 تومان
کنترل ذهن
مجموعه آموزشی کنترل ذهن اثری است از پیتر ترنر که شامل 11 تکنیک فوق العاده می باشد.تکنیک هایی که شما رو از انسان به اسطوره ارتقا میده.شما میتونید ذهن مردم رو کنترل کنید و این رو به همه ثابت کنید.مردم میگن شما نمیتونید با پول استعداد بخرید اما این مجموعه آموزشی ثابت میکنه که کاملا اشتباه میکنن.
18,999,000 تومان
جادوی سیاه
جادوی سیاه که توسط “تام فینیکس” ساخته شده و توسط “الکساندر مارش” ارائه شده است، یک اصل و قاعده کاملاً جدید است که به شما این قدرت را می دهد که هر چیزی را که تماشاگر شما می تواند در زمان واقعی به آن فکر کند، بر روی کارت تبلیغاتی خود یا یک کارت معمولی آشکار کنید.
اشتراک ویژه
شعبده بازی پیش بینی اعداد
یک پیش بینی باورنکردنی که می توانید در هر زمان فقط با یک تکه کاغذ و یک قلم انجام دهید. این تنها چیزی است که برای شگفت زده کردن گروهی از دوستانتان نیاز دارید و به آنها ثابت می‌کنید که یک استاد هستید! شعبده‌بازی که می‌تواند معجزات ذهنی را در هر زمان انجام دهد.
اشتراک ویژه
مجموعه ذهن خوانی و هیپنوتیزم باور نکردنی دانلود
باورنکردنی ترین مجموعه ای از علوم ذهنی و ذهن خوانی برای اجراهای روی صحنه و همینطور از نزدیک که توسط استاد لوک جرمی منتشر شده، ایشان مشاور اصلی درن براون می باشد که تکنیک های زیادی را تا به حال برای درن براون طراحی کرده و شما می توانید با این مجموعه آموزشی تبدیل به شخصی شوید که از عالم غیب خبر دارد!
44,999,000 تومان
آموزش غیب گویی، کف بینی، رمالی، فال و آینده بینی
این مجموعه فیلم آموزشی که شامل 2 عدد دی وی دی به همراه کتابش به نام ICE COLD یا (سرمای یخی) جدیدترین و منحصر به فردترین کار مورگان استربلر تا به امروز در زمینه غیب گویی، رمالی، کف بینی و  آینده بینی است. هدف از انتشار برای ثبت یک رکورد است که فقط به صورت محدود 700 نسخه از آن برای فروش منتشر شده و قرار نیست این محصول در اختیار همه باشد. این تکنیک ها می تونه بسیار خطرناک باشه اگر به دست افراد سودجو و سوء استفاده گر بیوفته! تمامی رمال ها و افرادی که قدرت جن گیری و غیب گویی دارند از این تکنیک استفاده می کنند!
12,499,000 تومان
تکنیک رمالی ظاهر شدن
از کسی بخواهید روی یک فکر تمرکز کند. از آنها بخواهید لیوان آب خود را مانند یک توپ کریستالی تصور کنند و افکار خود را روی آن متمرکز کنند. با پاره کردن گوشه ای از یک تکه کاغذ، از تماشاگر می خواهید که کاغذ را در آب فرو کند. آهسته و ترسناک…فکر آنها روی کاغذ ظاهر می شود!
اشتراک ویژه
ذهن خوانی بر اساس چهره و روانشناسی
فقط کافیه تا با نگاه کردن به چشم های دیگران متوجه بشید به چه چیز فکر می کنند! این یک ذهن خوانی واقعی است!
599,000 تومان
code-breaker-by-micheal-murray-and-gregory-wilson.jpg
موبایل های آیفون دارای امنیت بسیار بالایی هستن، شما با این تکنیک یاد خواهید گرفت که چطور این حریم خصوصی رو بشکنید! تا به حال تکنیک های زیادی برای باز کردن رمز موبایل ساخته شده اما با این تکنیک شما بدون نیاز به هیچگونه نرم افزاری می تونید تمامی گوشی های موبایل آیفون رو باز کنید.
اشتراک ویژه
retina-by-looch.jpg
1. از کسی بخواهید که هر چیزی را تصور کند و مخفیانه آن را ترسیم کند. 2. با نگاه عمیق به چشمان آنها، دقیقاً افکار آنها را آشکار می کنید. بعلاوه، با راهنمایی‌های تخصصی توسط مدرس در این آموزش، راه‌هایی برای فاش کردن اطلاعات شخصی همراه با افکار آن‌ها، و تبدیل یک «ترفند» به یک معجزه یاد خواهید گرفت.
اشتراک ویژه
manoeda-by-ever-elizalde.jpg
کدام دست، گل یا پوچ یا به انگلیسی Which Hand به اجرای حرکاتی گفته می شود که از شرکت کننده می خواهید تا یک شیء مثل سکه، انگشتر، دستمال کاغذی و را در دستانشان قرار دهند و شما بدون آنکه آن شیء را ببینید به شرکت کننده خواهید گفت که در کدام دستشان یا حتی جیبشان هست و این متد یکی از ساده ترین و قوی ترین روش های کدام دست می باشد.
اشتراک ویژه
unlimted-by-banachek.jpg
با پیش بینی نامحدود، می توانید هر چیزی را در زمان واقعی بدون ترفندهای فانتزی یا وسایل الکترونیکی گران قیمت پیش بینی کنید. این به شما این قدرت را می دهد که حتی شکاک ترین تماشاگران را هم فریب دهید. پیش بینی نامحدود همه چیز! با این اجرا شما می تونید هر چیزی که دیگران فکر می کنند رو از قبل روی کاغذ پیش بینی کنید و تاش کنید و چسب بزنید!
اشتراک ویژه