هیپنوتیزم
کنترل ذهن
مجموعه آموزشی کنترل ذهن اثری است از پیتر ترنر که شامل 11 تکنیک فوق العاده می باشد.تکنیک هایی که شما رو از انسان به اسطوره ارتقا میده.شما میتونید ذهن مردم رو کنترل کنید و این رو به همه ثابت کنید.مردم میگن شما نمیتونید با پول استعداد بخرید اما این مجموعه آموزشی ثابت میکنه که کاملا اشتباه میکنن.
29,999,000 تومان
اموزش هیپنوتیزم خیابانی توسط آنتونی جک کویین
مجموعه آموزشی “رویکرد منشوری” چه برای ارضای یک شگفتی با هیپنوتیزم، چه تمایل به ترکیب هیپنوتیزم با اجرای خود، یا بخواهید هیپنوتیزم بداهه در هر لحظه و هر مکان انجام دهید این مجموعه آموزشی مناسب شماست. این دی وی دی منحصر به فرد که برای شعبده بازان آماتور و حرفه ای و منتالیست ها یا ذهن گرایان طراحی شده است، صرفاً  عملکرد هیپنوتیزم را هدف قرار داده است. علاوه بر توضیحات و آموزش به سبک مصاحبه، تصاویری از بردن این مهارت‌ها به خیابان و بارهای عمومی را نیز درج می‌کنیم. شما اعتماد به نفس، نگرش، الگو و تکنیک های مورد نیاز برای برتری در هیپنوتیزم وافعی را به دست خواهید آورد.
11,499,000 تومان
مجموعه ذهن خوانی و هیپنوتیزم باور نکردنی دانلود
باورنکردنی ترین مجموعه ای از علوم ذهنی و ذهن خوانی برای اجراهای روی صحنه و همینطور از نزدیک که توسط استاد لوک جرمی منتشر شده، ایشان مشاور اصلی درن براون می باشد که تکنیک های زیادی را تا به حال برای درن براون طراحی کرده و شما می توانید با این مجموعه آموزشی تبدیل به شخصی شوید که از عالم غیب خبر دارد!
18,999,000 تومان
آموزش هیپنوتیزم درمانی
 فردی جک کویین بنیانگذار و مدیر کالج آموزشی هیپنوتیزم در انگلستان است که در سال 1999 این موسسه بنیان گذاری شده و در 25 سال گذشته در تغییر ادراک هیپنوتیزم به طور کلی و استفاده از هیپنوتیزم به طور خاص، به عنوان یک ابزار درمانی برای درد و مثبت اندیشی تأثیرگذار بوده است. در اوایل دهه 1990، او ابتدا در چیزی که به عنوان آنالیز هیپنوتیزم شناخته می شود، آموزش دید. این شکل از هیپنوتیزم درمانی مبتنی بر روانکاوی است اما فردی جک کویین خیلی سریع متوجه شد که راه بسیار بهتری برای کمک به مردم وجود دارد که مستلزم پسرفت نیست و نیاز به اینکه حتما یک روانکاو باشید نیست!
5,999,000 تومان
zap-by-hon-wong.jpg
تصور کنید دست کسی را می فشارید و می بینید که او مانند یک گونی سیب زمینی، هیپنوتیزم شده به زمین برخورد می کند! این فرآیند سال ها آزمایش شده، کامل شده و راز تکنیک آن مخفی نگه داشته شده است!
9,999,000 تومان